Jesteś w :   Strona głównaUsługiPozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie stron internetowych

Posiadanie strony internetowej to krok w dobrym kierunku. Jednakże w internecie są już dostępne miliardy stron, a każdego dnia tworzone są kolejne. Aby przebić się przez ten gąszcz informacyjny i odnieść sukces on-line należy odpowiednio promować serwis internetowy.

 

Korzystanie z wyszukiwarek internetowych jest tak oczywiste i popularne jak korzystanie chociażby z telefonów komórkowych. Wyszukiwarki pozwalają na odnalezienie stron, które zawierają podane frazy kluczowe.

 

Najpopularniejsze wyszukiwarki, z których korzystają użytkownicy Internetu w Polsce.

 

Lp. Wyszukiwarka Udział procentowy
1. Google.com
94.24 %
2. MSN.com 1.52%
3. Onet.pl 1.48 %
4. Wp.pl 0.81 %
5. Interia.pl
0.52 %

 

Źródło: Gemius SA, gemiusTraffic, 02/11/2009 - 08/11/2009
www.ranking.pl

 

W przypadku popularnych fraz wyszukiwarki internetowe potrafią odnaleźć miliony stron spełniających podane kryteria. Państwa strona może zostać umieszczona na liście wyników jednak typowy użytkownik internetu przegląda na ogół jedynie pierwsze 20-30 stron, po czym zmienia frazy kluczowe i szuka ponownie. Oczywistym jest więc, że aby zachęcić internautów do częstego odwiedzania danej strony należy promować ją tak aby znalazła się w wynikach odpowiednio wysoko.

 

Aby zapewnić Państwa serwisom internetowym wysoką oglądalność proponujemy skorzystanie z naszych usług w ramach pozycjonowania stron internetowych. Dzięki posiadanemu doświadczeniu, grupie fachowców, znajomości internetu oraz mechanizmów wykorzystywanych przez wyszukiwarki internetowe oferujemy Państwu dwa rodzaje reklamy internetowej.

 

Pozycjonowanie - polega na takim zmodyfikowaniu witryny aby zapewnić możliwie najlepsze indeksowanie przez wyszukiwarki internetowe. Ponadto nasza praca polega na optymalizacji kodu samej strony jak i dobranie odpowiednich treści. Popularyzowanie i katalogowanie witryny, częste aktualizacje jak i nieustanny monitoring. Strona internetowa nie powinna jedynie być wizytówką firmy, lecz generować przychód i zwiększać świadomość marki w internecie.

 

Na podstawie przeprowadzanych przez nas analiz wynika iż ruch generowany na poszczególnych stronach waha się od 70 do nawet 95%. Większość pozycjonowanych przez naszą agencję serwisów odnotowała znaczny wzrost oglądalności już w pierwszych dwóch miesiącach i wynosił on zwykle powyżej 300%. Należy tutaj zaznaczyć iż nie są to wejścia przypadkowe, a ściśle związane z ofertą danej firmy.

 

Aby pozycjonowanie przyniosło pożądane efekty przeprowadzamy szczegółową analizę serwisu, określamy cele i konieczne do podjęcia kroki. Doradzamy również w doborze słów kluczowych aby maksymalnie wykorzystać potencjał danej witryny.

 

Nasza praca jest dokumentowana szczegółowymi raportami i przedstawianymi każdemu klientowi statystykami.

 

Linki sponsorowane - to kolejna forma zwiększenia ruchu na stronie internetowej, jest ona jednak nieco mniej efektywna i znacznie droższa w stosunku do osiąganych efektów. Pracownicy agencji interaktywnej DOTWEB nie tylko zorganizują dla Państwa kampanię bazującą na linkach sponsorowanych ale również dobiorą odpowiednie frazy, dobiorą budżet oraz koszt pojedynczego kliknięcia. Służymy Państwu pełną analizą i kreowaniem kampanii dostosowanej do indywidualnych potrzeb.

 

Poniżej prezentujemy Państwu porównanie obydwu form reklamowania w internecie.

 

 

Pozycjonowanie

 

Reklama bazująca na linkach sponsorowanych

 

- wysoka skuteczność reklam,

 

- długi okres oczekiwania na osiągnięcie satysfakcjonujących rezultatów (zwykle od 2 do 3 miesięcy),

 

- konieczność ciągłego monitorowania oraz dostosowywania reklamy do zmieniających się algorytmów,

 

- uzyskiwanie dobrych efektów dla wielu fraz kluczowych oraz kombinacji wybranych słów,

 

- dla osiągnięcia wysokich pozycji nie sa konieczne duże nakłady finansowe.

- niewielka skuteczność ze względu na wyraźne postrzeganie linków jako reklamy,

 

- natychmiastowy start kampanii reklamowej,

 

- sporadyczne monitorowanie,

 

 

 

- reklamowanie tylko konkretnych fraz,

 

- w przypadku popularnych fraz kampania będzie wymagała dużego budżetu.

 

 

Aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie i uzyskać wycenę dla konkretnej strony i wybranych przez Państwa fraz kluczowych prosimy o skorzystanie z zamieszczonego poniżej formularza.

 


Jeżeli chcą Państwo skontaktować się z nami lub zadać nam pytanie, prosimy wypełnić poniższy formularz.

Zapytanie - Pozycjonowanie

strona główna | nasza firma | produkty | usługi | referencje | nasze marki | kontakt

copyrights 2005-2019 Agencja Interaktywna DOTWEB